fbpx

Zespół

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci zadbać o Twoje BHP!


Anita


Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Politechniki Rzeszowskiej. Właściciel firmy Garaż BHP Anita Prokop, jako Kapitan czuwa nad poprawnym działaniem firmy i bieżącym rozwiązywaniem problemów. Posiada 11-letnie doświadczenie w branży. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z resztą zespołu, ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Ceni sobie bezpośredni kontakt z klientem, każdego traktuje indywidualnie. Posiada dużą wiedzę z zakresu BHP, którą regularnie pogłębia.

Prywatnie pełna optymizmu dusza towarzystwa, szczęśliwa żona.

Czuwam nad poprawnym działaniem firmy.

Marta


Marta w #garazteam pełni funkcję Kierownika ds. Rozwoju Sprzedaży. Jest absolwentka Krakowskiej Szkoły Wyższej. Od kilkunastu lat związana ze sprzedażą bezpośrednią. Jako kierownik dba o organizację pracy zespołu sprzedażowego, tworząc możliwości do rozwoju i zwiększania sprzedaży. Pasja to dla niej podstawa – bardzo lubi kontakt z ludźmi, czerpie dużą przyjemność z przekazywania wiedzy, z każdego spotkania. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności , którymi chętnie dzieli się ze swoim Zespołem sprzedażowym oraz Klientami.

Prywatnie szczęśliwa Żona i Mama, a jej pasją jest muzyka, śpiew i pieczenie słodkości. .

Moim celem i mojego Zespołu jest bycie najlepszym w naszej branży.

Ewelina


Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od początku kariery zajmuje się sprzedażą bezpośrednią. W swoim dorobku ma również pracę jako szkoleniowiec w sprzedaży telefonicznej. Kontakt z klientem to jej żywioł. Jako opiekun klienta chętnie doradzi, także pomoże jeśli wyniknie taka potrzeba. W firmie pracuje od 2015 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą telefoniczną, a obecnie jako Opiekun Handlowy zajmuje się pozyskiwaniem nowych kontrahentów oraz opieką nad dotychczasowymi klientami. Cały czas stara się uczyć czegoś nowego i śledzi najnowsze trendy w dziedzinie BHP.

Prywatnie wielbicielka zwierząt.

Jestem zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami BHP.

Mariola


Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Od kilku lat pracuje w branży handlowej. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach. Jako opiekun handlowy doradzi oraz pomoże w idealnym wyborze danego produktu. Za sprawy priorytetowe uważa budowanie długofalowej relacji z klientem.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Kocha podróże i dobrą książkę.

Lubię rozmowy z moimi klientami.

Monika


Monika jest z nami już od jakiego czasu i prężnie rozwija swoje zainteresowanie rynkiem produktów BHP. Na pierwszym miejscu stawia fachowość i indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Odpowiedni dobór produktów BHP to zdaniem Moniki klucz do partnerskich relacji z Klientami, którzy dziś, wiedzą że zawsze mogą liczyć na jej porady.

Prywatnie mama dwójki urwisów i wielbicielka dietetyki, prowadzi zdrowy tryb życia i uprawia sport.

Cenię indywidualne podejście od klienta.

Katarzyna


Ukończyła studia na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Od roku 2008 zajmowała stanowiska w obsłudze klienta, sprzedawcy i doradcy klienta. W firmie pracuje od 2018 roku. Ceni sobie kontakt z klientem. Jej obowiązki to m.in: obsługa klienta detalicznego oraz online, doradztwo oraz czuwanie nad pracą biura. Regularnie podnosi swoje umiejętności.

Prywatnie instruktor ZHP i mama dwójki urwisów.

Największą satysfakcję daje mi możliwość kontaktu z Klientami.

Wioletta


Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, od 2020 roku związana z branżą BHP. W firmie zajmuje się fakturowaniem. Optymistka otwarta na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, kreatywne przedsięwzięcia i podejmowanie nowych wyzwań. Dobra organizatorka.

Prywatnie mama dwóch dziewczynek, pasjonatka kryminałów i ogrodnictwa.

Lubię podejmować nowe wyzwania.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Polecam. Dobry kontakt. Szybka wysyłka. Nie ma problemu przy kontakcie telefonicznym aby pomóc złożyć zamówienie, dopytać o szczegóły dotyczące produktów. Produkty wysokiej jakości, szczególnie przypadła nam do gustu marka DEMAR.

Patrycja

Miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru bezrękawnika na prezent. Sprzedawca bardzo cierpliwy i życzliwy przez telefon rozwiał wszelkie wątpliwości, dobrał idealny produkt i poważnie potraktował sprawę pilnej wysyłki – serdecznie polecam.

SabinaPolecam zakupy od tej firmy, głównie ze względu na fachowe doradztwo, sprawność zamówienia i jakość towaru. Po rozmowie telefonicznej i konsultacji, doradzono mi który produkt będzie najbardziej odpowiedni. Zamówiłam dla męża obuwie, które okazało się strzałem w dziesiątkę.

Anna

Polecam sklep , świetna obsługa super pomogli mi w znalezieniu towaru, którego szukałem bardzo długo nikt nie mógł mi pomóc a tutaj zostałem bardzo dobrze potraktowany. Polecam!

Artur

ZADZWOŃ DO NAS

+48 795 903 272

Cresta Social Messenger