fbpx

Rękawice jednorazowe nitrylowe

  Show all

  Rękawice jednorazowe nitrylowe

  Po co są potrzebne rękawice jednorazowe?

   

  Trwamy nadal w okresie krytycznym, w którym rękawice jednorazowe są produktem pierwszej potrzeby. Jak dobrać odpowiednie rękawiczki, które spełnią wszystkie oczekiwania?

  Dzisiaj chcemy polecić Wam rękawice jednorazowe nitrylowe. Dlaczego właśnie takie? Ich największym atutem jest to, że nie powodują uczulenia i są doskonałe dla wszystkich alergików. I nie powoduje alergii IV stopnia. A ich sposób wytwarzania jest związanych z organicznymi związkami chemicznymi. I nie zawierają w ogóle protein lateksu. Dlatego dla tych wszystkich, którzy mają uczulenie na lateks nitrylowe rękawice jednorazowe są idealne.

  Na szczególną uwagę zasługują produkty firmy Mercatol Medical. Dostępne są w naszej hurtowni już od roku. Zrobimy krótkie przypomnienie:
  Nitrylex PF Collagen – rękawice jednorazowe z kolagenem
  Ambulance PF NITRILE – rękawice do stosowania w branży medycznej
  Kids art – rękawice jednorazowe nitrylowe dla dzieci
  Pamiętasz je? Miałeś już okazje je nosić?

  Dlaczego rękawice jednorazowe z kolagenem? 

  Zapewne nie raz miałeś okazję ubrać rękawiczkę i chodzić w niej kilka godzin. Teraz korzystasz z niej przy każdym wyjściu do sklepu, pracy, załatwieniu wszystkich potrzebnych spraw na mieście. Dlatego myślę, że nie jest Ci obce uczucie suchych dłoni, gdy ściągasz rękawicę jednorazową. Na pewno nie chcesz tak się czuć! Dlatego spróbuj używać rękawic jednorazowych bezpudrowych nitrylowych z kolagenem Nitrylex PF Collagen. To wewnętrzna warstwa kolagenu pielęgnuje i zapobiega wysuszeniu. Chcesz spróbować? Dostępne we wszystkich rozmiarach od XS do L, pakowane po 100 sztuk. Posiada też III kategorię wśród środków środków ochrony indywidualnej.

  Dlaczego warto kupić rękawice jednorazowe Ambulance PF NITRILE?

  Już wiemy dlaczego warto kupić rękawce z kolagenem, ale dla kogo są przeznaczone te rękawice jednorazowe? Ich szczególną zaletą jest to, że przeznaczone są dla branży medycznej i zaklasyfikowane w rejestrze CE, jako wyrób medyczny klasy I. U producenta czytamy, że można je używać do:

  Procedury wysokiego ryzyka, centralne sterylizatornie (wstępna dekontaminacja narzędzi), mycie i czyszczenie endoskopu, przygotowanie pacjenta do zabiegu, dekontaminacja powierzchni zabrudzonych materiałem potencjalnie zakaźnym, transport odpadów medycznych, izby przyjęć, szpitalne oddziały ratunkowe, służby mundurowe, opieka pielęgniarska, laboratoria, pracownie cytostatyczne, kontakt z wybranymi substancjami chemicznymi, ratownictwo medyczne, weterynaria, kontakt z żywnością, stomatologia, przemysł samochodowy i mechanika pojazdowa, przemysł drukarski i elektroniczny

  Widzimy zatem ich szerokie zastosowanie, przede wszystkim w przemyśle medycznym. Niewątpliwym atutem jest także grubość rękawicy jednorazowej, która jest o 2,5 razy grubsza od standardowej, co zapewnia większą ochronę. Ma również wydłużony maniek (min. 270 mm), daje to dodatkową ochronę. Mamy nadzieję, że będzie ona chroniła wszystkich naszych medyków zwłaszcza w tym czasie walki z koronawirusem. Rękawice jednorazowe dostępne oczywiście we wszystkich rozmiarach od XS do XL.

  Mamy też rękawce rękawice dla dzieci

  Nasze dzieci wróciły do przedszkoli i powoli będą wracać do szkół. Dlatego i dla nich potrzebna jest należyta ochrona. Mamy też coś dla nich! Specjalne niejałowe rękawice jednorazowe z nitrylu przeznaczone dla naszych najmłodszych w wieku 5-12 lat. Zaliczane są do kategorii środków indywidualnych, będący w klasyfikacji CE, jak wyrób medyczny klasy I. Dostępne oczywiście w różnych kolorach, dzięki temu na pewno dzieci będą chętnie je nosić i będą miały trochę frajdy z ich noszenia. Natomiast wszyscy rodzice będą czuli się bezpieczni o swoje pociechy. Rękawica jest nitrylowa, dlatego świetnie nadaje się do alergików i nie będzie powodowała problemów ze skóra. Chcesz je przetestować?

  Jak można dostać rękawice jednorazowe z nitrylu?

  Chcesz wypróbować rękawice z nitrylu? Nic prostszego, wystarczy, że skonstatujesz się z nami. Kliknij w link poniżej a na pewno pomożemy Ci dobrać rękawice, których potrzebujesz.

  Skontaktuj się z nami

  1 Comment

  1. Activ gabinet rehabilitacji pisze:

   Witam
   Chciałam zapytać w jakiej cenie brutto można kupić rękawice nitrylowe 200 sztuk

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Cresta Social Messenger